715P4711800LA3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P4711800LA3
Description
-55℃~+85℃ 470pF 800V、1.8kV ±1% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS