715P15311NA3
MFR.Part #
715P15311NA3
JLCPCB Part #
C3792037
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 70V、100V ±1% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS