ALH685K351B064
MFR.Part #
ALH685K351B064
JLCPCB Part #
C3792005
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 350V 6.8uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS