BLH107K551C114
MFR.Part #
BLH107K551C114
JLCPCB Part #
C3790488
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 550V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS