715P333516MA3
MFR.Part #
715P333516MA3
JLCPCB Part #
C3790153
Package
Plugin,P=35.7mm
Description
-55℃~+85℃ 33nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=35.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS