947D391K102BEMSN
MFR.Part #
947D391K102BEMSN
JLCPCB Part #
C3789753
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 390uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS