BLH256K112C084
MFR.Part #
BLH256K112C084
JLCPCB Part #
C3789236
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 25uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS