715P15332JD3
MFR.Part #
715P15332JD3
JLCPCB Part #
C3789149
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-55℃~+85℃ 155V、200V 15nF ±3% 插件,P=9.52mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS