947D331K122AHGSN
MFR.Part #
947D331K122AHGSN
JLCPCB Part #
C3787581
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 330uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS