947D511K122DFRSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D511K122DFRSN
JLCPCB Part #
C3787346
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 510uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS