171473K250D-F
MFR.Part #
171473K250D-F
JLCPCB Part #
C3787007
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 90V、250V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS