715P22332JD3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P22332JD3
JLCPCB Part #
C3786939
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-55℃~+85℃ 155V、200V 22nF ±3% 插件,P=9.52mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS