947D451K122BLMSN
MFR.Part #
947D451K122BLMSN
JLCPCB Part #
C3786754
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 450uF ±10% Plugin Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS