716P33356KA3
MFR.Part #
716P33356KA3
JLCPCB Part #
C3786681
Package
Plugin,P=17.48mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 33nF ±5% Plugin,P=17.48mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS