BLH476K801C084
MFR.Part #
BLH476K801C084
JLCPCB Part #
C3786550
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 47uF 800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS