BLH805K601A052
MFR.Part #
BLH805K601A052
JLCPCB Part #
C3786328
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 8uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS