715P22354KD3
MFR.Part #
715P22354KD3
JLCPCB Part #
C3786319
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 22nF ±5% 插件,P=9.52mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS