716P33354KA3
MFR.Part #
716P33354KA3
JLCPCB Part #
C3785722
Package
Plugin,P=17.48mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 33nF ±5% 插件,P=17.48mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS