942C20S22K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
942C20S22K-F
JLCPCB Part #
C3785322
Package
Plugin,D16.5xL34mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 500V、2kV ±10% 插件,D16.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS