715P47452MD3
MFR.Part #
715P47452MD3
JLCPCB Part #
C3784921
Package
Plugin,P=28.8mm
Description
-55℃~+85℃ 155V、200V 470nF ±5% 插件,P=28.8mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS