715P33256JA3
MFR.Part #
715P33256JA3
JLCPCB Part #
C3784748
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 3.3nF ±5% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS