171154J630O-F
MFR.Part #
171154J630O-F
JLCPCB Part #
C3783981
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 250V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS