930C1W6P8K-F
MFR.Part #
930C1W6P8K-F
JLCPCB Part #
C3783762
Package
Plugin,D17.3xL44.4mm
Description
-55℃~+105℃ 6.8uF 70V、100V ±10% 插件,D17.3xL44.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS