761M25556C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
761M25556C
JLCPCB Part #
C3783464
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2.5uF 250V、630V ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS