947D261K122AFGSN
MFR.Part #
947D261K122AFGSN
JLCPCB Part #
C3783255
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 260uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS