BLH556K901C114
MFR.Part #
BLH556K901C114
JLCPCB Part #
C3782920
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 55uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS