BLH156K601B012
MFR.Part #
BLH156K601B012
JLCPCB Part #
C3782077
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS