947C601K801CCI
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947C601K801CCI
JLCPCB Part #
C3781536
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 230V、800V 600uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS