947D371K132DERSN
MFR.Part #
947D371K132DERSN
JLCPCB Part #
C3781418
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 370uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS