761M22556C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
761M22556C
JLCPCB Part #
C3781356
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2.2uF 250V、630V ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS