SCD684K202A3Z25-F
MFR.Part #
SCD684K202A3Z25-F
JLCPCB Part #
C3780998
Package
SMD,38.1x52.1mm
Description
-55℃~+85℃ 630V、2kV 680nF ±10% SMD,38.1x52.1mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS