716P22356KA3
MFR.Part #
716P22356KA3
JLCPCB Part #
C3780971
Package
Plugin,P=17.48mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 22nF ±5% 插件,P=17.48mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS