FBU201209T-390Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBU201209T-390Y-S
JLCPCB Part #
C3764500
Package
0805
Description
1 39Ω@100MHz 8mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS