FBH160808T-151Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH160808T-151Y-S
JLCPCB Part #
C3764468
Package
0603
Description
1 150Ω@100MHz 40mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS