FB160808T-151Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB160808T-151Y-S
JLCPCB Part #
C3764455
Package
0603
Description
1 150mΩ 150Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS