FBH201209T-121Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH201209T-121Y-S
JLCPCB Part #
C3764400
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 50mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS