FB321611T-260Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB321611T-260Y-S
JLCPCB Part #
C3764390
Package
1206
Description
1 100mΩ 26Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS