LTIGK50-1S-WH-AM-FN/125N
Extended
Manufacturer
Carling Technologies
MFR.Part #
LTIGK50-1S-WH-AM-FN/125N
Description
125V 15A 25,000 Cycles 28V DPST No Marking PC Pin White - Rocker Switches ROHS