25CTQ045-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
25CTQ045-1
JLCPCB Part #
C3760239
Package
TO-262
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1mA@45V 300A 30A 45V 710mV@15A TO-262 Schottky Diodes ROHS