MBR15200S
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
MBR15200S
JLCPCB Part #
C3759795
Package
TO-277B
Description
-55℃~+200℃ 1 Independent 15A 1mA@200V 200V 250A 920mV@15A TO-277B Schottky Diodes ROHS