3B2A474JD5B0072095045ES0
MFR.Part #
3B2A474JD5B0072095045ES0
JLCPCB Part #
C435368
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 470nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS