40CPQ045
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
40CPQ045
JLCPCB Part #
C3759320
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 20A 45V 490mV@20A 4mA@45V TO-247AD Schottky Diodes ROHS