16CTQ100
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
16CTQ100
JLCPCB Part #
C3759318
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 280A 550uA@100V 750mV@8A 8A TO-220AB Schottky Diodes ROHS