AIDW16S65C5XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
AIDW16S65C5XKSA1
JLCPCB Part #
C3759248
Package
TO-247-3
Description
1.7V@16A 650V 90uA@650V TO-247-3 SiC Diodes ROHS