3B2A104JD1B0072065025ES0
MFR.Part #
3B2A104JD1B0072065025ES0
JLCPCB Part #
C435325
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 100nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS