STB10150
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
STB10150
JLCPCB Part #
C3759030
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.2V@10A 10A 150A 150V 150uA@150V D2PAK Schottky Diodes ROHS