3B2A102JD1B0072065025ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
3B2A102JD1B0072065025ES0
JLCPCB Part #
C435316
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 1nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS