BAS7004E6433HTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS7004E6433HTMA1
JLCPCB Part #
C3758350
Package
SOT-23
Description
1 Pair Series Connection 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS