BAS40-04-F2-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BAS40-04-F2-0000HF
JLCPCB Part #
C3758289
Package
SOT-23
Description
1 Pair Series Connection 1V@40mA 200mA 200nA@30V 40V SOT-23 Schottky Diodes ROHS