IDH10G120C5XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDH10G120C5XKSA1
JLCPCB Part #
C3758042
Package
TO-220-2
Description
1.2kV 1.8V@10A 10A 62uA@1200V TO-220-2 SiC Diodes ROHS